חשד: ויקטור לסרי מנהל מרכז גמילה בחסות משרד הרווחה בשפלה תקף מינית מטופלת

הכתבה חשד: מנהל מרכז גמילה בשפלה תקף מינית מטופלת , איילה חננאל , וואלה , 21 בפברואר 2011

ויקטור לסרי בן 52 - מנהל במרכז גמילה הפועל בחסות משרד הרווחה חשוד שתקף מינית מטופלת לפני מספר שנים. הוא נעצר בעקבות החלטתה של המטופלת להתלונן. נבדק חשד שנשים נוספות נפלו קורבן למעשיו

מנהל מרכז גמילה בשפלה נעצר אמש (ראשון) בחשד שתקף מינית את אחת המטופלות במוסד. האירוע התרחש לפני מספר שנים , אך האישה התלוננה על כך רק לאחרונה ובעקבות תלונתה נעצר המנהל.

בנוסף נבדק חשד כי נשים נוספות שהיו תחת חסותו נפלו קורבן למעשים. מחר הוא יובא להארכת מעצר בבית משפט השלום ברמלה. מדובר במכון גמילה רשמי בחסות משרד הרווחה.

"מדובר בחשדות חמורים מאחר והנשים המגיעות למרכז הגמילה נמצאות במצב נפשי ופיזי קשה מאוד, כשהן תלויות לחלוטין בצוות המטפל של המכון", אמרו גורמים במשטרה. "רוב הנשים שמגיעות למרכזי הגמילה חוו גם כך אירועים קשים של ניצול, אונס ותקיפה, והן מבקשות להשתקם, להיגמל ולרכוש אמון מחודש בחברה".

פרקליטו של החשוד, עורך הדין שגיא זני, אמר בתגובה למעצר, כי "מרשי, מתוקף תפקידו, סייע בהצלתה ובשיקומה של המתלוננת, שבחרה כעבור מספר שנים להתלונן תלונה חסרת שחר כנגדו. אני סמוך ובטוח שתוכח חפותו בהקדם והוא ישוחרר לאלתר"

קישורים:

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה