משרד הרווחה סוחר בנערות חרדיות ומפקירן לאונס והתעללות

משרד הרווחה מוציא בכפייה ילדים מביתם ומפקיר אותם לסחר אונס והתעללות.

חדשות 2 - חשד: אנסו והטרידו מינית נערות חרדיות
היחידה הארצית לחקירות הונאה, שהחלה לחקור פרשת מעילה ומרמה לכאורה של שני חרדים חשודים - נדהמה לגלות שהשניים חשודים גם באונס ובהטרדה מינית של נערות חרדיות. השניים, מוכרים במגזר החרדי, חשודים כי ניצלו את מצבן של הנערות - שנזרקו ממשפחותיהן, וביצעו בהן את זממם
משה נוסבאום | חדשות 2 | פורסם 13/06/12
המשטרה מנהלת בימים אלו חקירה נגד שני חשודים המוכרים מאוד בציבור החרדי, בחשד שביצעו עבירות מין והטרידו מינית נערות חרדיות - כך נודע לחדשות 2. את זהותם של שני החשודים לא ניתן לחשוף בשלב זה, שכן השניים עדיין לא נחקרו.

את החקירה מנהלת היחידה הארצית לחקירות הונאה, שכן החשדות הראשונים שהועלו נגד השניים עוסקים במרמה ומעילה בסכומי כסף גבוהים. אלא, שתוך כדי חקירה התברר ששני החשודים, ובעיקר אחד מהם, חשודים בהטרדות מיניות ובמעשים מגונים שביצעו במספר נערות חרדיות.

הנערות נפלטו מהמסגרת המשפחתית

המקרה המדובר, לכאורה, חמור שבעתיים - שכן מדובר בנערות שנפלטו מהמסגרת המשפחתית שלהן עקב מצוקה והזנחה קשות במיוחד. החשד הוא ששני החשודים ניצלו את השתיים ואת מצבן.

בידי החוקרים מצויות כרגע תלונה ועדות מפורטת של אחת הקורבנות - שבינתיים כבר הספיקה להתחתן. כעת, מתמקד המאמץ החקירתי בדיבוב והשפעה על קורבנות נוספות להגיע ולהתלונן, ובמקביל נמשכת החקירה בעבירות של מרמה ומעילה בכספים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה